Pasimokykime iš sėkmingiausių žmonių

Per daug metų aš perskaičiau daug įtakingų žmonių biografijų. Tada permąsčiau – kokios savybės padėjo jiems būti tokiems sėkmingiems.

Aišku, tai nebuvo turtas ar šeimos, iš kurių kilo. Tai kas gi tai kas padarė juos tokiais sėkmingais? Norėčiau išskirti tris savybes, kurios mano nuomone prisidėjo prie jų sėkmės labiausiai.

1. Jie tiksliai žinojo ko nori. „Aiškume slypi jėga“ – tai neblėstanti tiesa kurią vis atrandu iš naujo; šie daug pasiekę žmonės visi žinojo tiksliai kas jie tokie yra ir ko nori.

Todėl aš visada sakau, kad reikia kelti sau tikslus!

Bet koks aiškus, pamatuojamas tikslas pridės Jūsų gyvenimui gyvybės ir energijos, pakels Jūsų pasitikėjimą savimi. Užsibrėžkite prasmingą tikslą ir jo siekite visu 100 procentų! Įsivaizduokite jį! Kartokite jį sau! Aiškumas atneša galią!

2. Jie buvo užsispyrę. Visi jie turėjo stiprius charakterius. Neabejoju, kad jų draugai ir artimieji laikė juos sunkaus charakterio, tačiau jie vis vien „darė savo“. Jie kovojo dėl to, ko troško.

Žinau daug žmonių, kurie bando pradėti verslą ar pasiekti kokį kitą tikslą, bet pasiduoda, nes „nepavyko“. Jei būtų lengva, darytų visi! Užsispyrimas, netgi apsėdimas dažnai reikalingas, kad pasiektum tikslą. Niekada, niekada nepasiduokite!

3. Jie sunkiai, sunkiai dirbo. Visi norėtume pasiekti sėkmės lengvesniu keliu. Tokie jau žmonės yra. Norime tikėti pažadais, kad galima „dirbti mažiau ir uždirbti daugiau“ ir kartais reikia ieškoti tokių būdų jeigu jie yra. Tačiau dažnai alternatyvų sunkiam darbui nėra. Reikia dirbti!

Išsiugdykite savybes, kurias turėjo daug pasiekę žmonės. Pasistenkite susikurti tokį gyvenimą, kokio trokštate.