Neturime daug laiko

Ar pastebėjote, jog kuo daugiau turime įrankių, kurie mums „padeda“, tuo daugiau atrodo „privalome“ padaryti. Man darosi įdomu ir šiek tiek neramu, kodėl tiek daug talentingų žmonių sako, kad yra „strese“, „perkrauti“ ir jie tiesiog negali padaryti svarbiausių savo projektų ir darbų.

Kaip taip gali būti?

Beveik visi, ką pažįstu, yra visą laiką užimti. Telefonas nuolat skamba, lakstome iš vieno susitikimo į kitą, kol galiausiai grįžtame namo. Dirbame taip sunkiai! Ir vis tik dalykai, kurių iš tiesų trokštame, atidedami „vėliau“. Kaip galime būti tokie užsiėmę, tačiau matyti tiek mažai progreso savo tikslų link?

Man atrodo, kad daugelis mūsų turi svajonių, kurias „atidedame vėlesniam laikui“ arba ties jomis mažai dirbame. Mus įtraukia kasdieniai reikalai ir nuo to nukenčia mūsų prioritetai. Viena didžiausių gyvenimo tragedijų yra mirti taip ir nepasiekus to, ko norime. Neleiskite, kad Jums taip nutiktų!

Turiu draugų, kurie vis „neturi laiko“ ar „neturi galimybių“ pakeliauti, nors visą gyvenimą to troško. Kaip gaila!

Kokios Jūsų svajonės ir prioritetai? Ką darytumėte, jei turėtumėte laiko ir žinotumėte, kad nesusimausite? Ką atidedate rytdienai? Pradėkite dabar! Skirkite laiko, energijos, šiek tiek pinigų ir darykite viską, kad tai pasiektiumėte

Taip, tvarkytis namus ar plauti mašiną yra svarbu, bet ne taip, kad dėl to nukentėtų svarbiausi gyvenimo tikslai! Kokia bebūtų Jūsų svajonė – dalyvauti rinkimuose, parašyti knygą ar praleisti daugiau laiko su mylimaisiais – užsiimkite tuo. Laiko nėra daug, galbūt jo yra mažiau nei manome.

Neleiskite savo gyvenimui „tiesiog praeiti“.