Mokykitės būti laimingais!

Laimingi žmonės yra sveikesni, turtingesni ir labiau kūrybingi!

Laimingi žmonės patiria daugiau džiaugsmo!

LAIMINGI ŽMONĖS ILGIAU GYVENA!
(Įtariu jų seksualinis gyvenimas yra taip pat daug įdomesnis, tačiau smulkmenų žinoti nenoriu!)

Pasistengsiu neišsiplėsti. Per paskutiniuosius 15 metų žmonės pagaliau (!) pradėjo atlikinėti tyrimus, susijusius su žmonių noru būti laimingais! Dabar žinome, kad dalis mūsų laimės yra įgimta (pasitenkinimas, džiaugsmas, kūrybiškumas, pasitikėjimas savimi), tačiau didžioji dalis laimės yra išmoktas ĮGŪDIS! Galite išmokti tapti laimingais! Argi nenuostabu? (beje, lygiai taip pat sėkmingai galite išmokti būti nelaimingais, bet ar Jums to reikia?)

Troškimas gyventi laimingą, pasitenkinimo kupiną gyvenimą yra vienas svarbiausių žmonių poreikių. Aišku, troškimas būti laimingais ir būti apsuptais laimingais žmonėmis yra dalis to, ką vadiname „sėkme“! Dalai Lama kažkada pasakė, kad tai – pats universaliausias iš visų žmonių troškimų, galingesnis net už meilės, sekso, maisto ir vandens poreikį!

Visi žinome, kad buvimas laimingais turi didžiulių pliusų! Tai daro mus kūrybingesniais ir linksmesniais. Tai tiesiogiai veikia mūsų gyvenimo trukmę ir sveikatą. Tai padeda kurti geresnius, šiltesnius santykius ir daro mus labiau pasitikinčiais savimi. Laimingi žmonės pasiekia savo tikslus ir tai daro „su dainele“! Laimė yra GERAI!

Mokykitės būti laimingais.