Mažų žingsnių magija

Viena didžiausių gyvenimo tragedijų – praleisti gyvenimą turint didžiąją svajonę ir taip ir nepamatyti jos išsipildymo. Mirti nepasiekus savo svajonių, laukiant tinkamesnio laiko, kito karto ar to „prasilaužimo“ yra didžiausia iš nesėkmių. Negalime laukti!

Viskas ką Jūs matote ir kiekvienas įrankis kurį naudojate, netgi kėdė ant kurios sėdite – pradžioje tebuvo mintis. Kažkam kilo mintis apie kėdę. Jūsų mašina, kompiuteris, laikrodis – viskas prasidėjo nuo minties. Taip visada buvo ir taip visada bus.

Mintys ir žodžiai turi galią mus vesti į priekį, pakeisti mūsų elgesį ir tapti realybe. Iš dalies galima sakyti kad visas pasaulis tesusideda iš minčių ir žodžių!

Tačiau tarp minties ir jos įgyvendinimo yra praraja.

Daugelis dalykų miršta net negimę nes mes neperšokam tos prarajos tarp potencialo ir realybės. Tą prarają galima nugalėti tik kasdieniais veiksmais.

Kiek kartų esate sumanę produktą, kuris manėte gali atnešti milijonus ir vėliau radę tą (ar panašų) produktą parduotuvės lentynoje? Visiems taip yra buvę. Kažkas praturtėjo iš „Jūsų“ idėjos todėl, kad ėmėsi specifinių, aiškių, sutelktų VEIKSMŲ. Jų produktas yra parduotuvėse, uždirbą pinigus… o jūsų idėja tebėra svajonė.

Štai keletas esminių minčių kurios gali padėti Jums įgyvendinti svajones:

1. Turėkite svarbiausių dalykų sąrašą. Ant stalo ar ant vonios veidrodžio laikykite sąrašą svarbiausių projektų, tikslų ir įsipareigojimų. Laikykite jį ten, kur jį matote ir perskaitykite jį kasdien. Neleiskite jam pasenti. Tai apie ką galvojame – visada padarome.

2. Turėkite smulkių darbų sąrašą. Įvairių 5 minutes užimančių darbų, tokių kaip telefono skambučiai ir pan., kuriuos galite atlikti esant bet kur. Kai turite minutę, padarykite vieną iš tų skambučių. Visada žinokite ką dar turite padaryti ir kiekvieną mielą dieną imkitės veiksmų.

3. Planuokite dieną. Kas vakarą suplanuokite ateinančią dieną. Iš pat ryto sudėliokite strategiją. Lyderiai visada taip darė! Tai ne naujiena. Tačiau tik apie 4 procentus žmonių tą daro. Užsirašykite prioritetus ir pasirinkite kasdienius veiksmus.

4. Rūpinkitės savimi! Sveiki, laimingi, energingi žmonės visada nuveikia daugiau. Pasiekti savo tikslui reikia laiko ir energijos. Jei „neturite laiko“ arba esate per daug pavargę ar išsiblaškę, savo svajonių neįgyvendinsite. Rūpinkitės savimi.

Visi esame girdėję frazę „Romos nepastatė per dieną“. Žinome, kad „tūkstančių mylių kelias prasideda nuo vieno žingsnio“, girdėjome maldą „suteik man stiprybės pakeisti tai, ką galiu pakeisti“.

Daugelis iš mūsų nepasieks stulbinančių laimėjimų pernakt, nes paprastai žmonės nedaro „didelių darbų“. Darome smulkius darbus. Atsikeliame, einame į darbą. Apkabiname mylimuosius, skambiname telefonu. Sportuojame, gaminame valgyti. Darome smulkius darbus! Sėkmingi žmonės skiriasi tuo, kad daro teisingai pasirinktus smulkius darbus tinkamu metu, tinkamu būdu ir daro jų daug.

Jei norite pasiekti kažkokį didelį tikslą, darykite daug mažų darbų vieną po kito, tol, kol pasieksite žvaigždes. Pradėkite šiandien.