Kiek nepanaudoto turto turi Jūsų verslas?

Kiekvienas verslas turi begalę neatrasto ir nepanaudoto turto, dažnai verslo konsultanto vertė ir yra tame, kad jis padeda savininkui ar valdytojui rasti tą nepanaudotą turtą, jį įdarbinti ir taip padidinti pelningumą.

Jūsų klientų duomenų bazė, netgi Jūsų konkurentų sąrašas yra labai svarbus turtas! Kaip galite išplėsti savo „tinklą“ ir žmonėms suteikti dar daugiau vertės? Raskite atsakymą ir Jūsų verslas tiesiog sprogs!

Štai mažas pavyzdys iš vieno mano klientų. Masažistas vakarais užrakindavo savo kabinetą ir jis būdavo tuščias. Tada jis pradėjo leisti kitiems specialistams (kolegoms ar „konkurentams“) naudotis tuo kabinetu vakarais – vesti seminarus ir taip užsidirbo truputį papildomų pinigų iš nuomos, bet daug svarbiau, tie žmonės reklamavo jo vietą ir jo reputacija išaugo. Sinergija pasiteisino dideliu pelno padidėjimu.

Tūkstančiai verslų jau susipažino su „bendrų projektų“ galimai teikiama nauda, pavyzdžiui kai vienas verslas leidžia kitam pranešti jų klientams apie specialų pasiūlymą. Kiti atrado naujas rinkas arba naujus būdus savo produktų naudojimui ir jų pardavimai iššovė!

Kokį nepanaudotą turtą turite Jūs? Kokius įrankius, žinias ar įgūdžius Jūs turite, kuriais nesidalinate su pasauliu ir taip neleidžiate savo pelnui išaugti? Raskite tą turtą ir priverskite jį dirbti!