Keturių žingsnių sistema pasiekti tikslams

Noriu pasidalinti keturių žingsnių sistema kuri padės Jums pasiekti savo tikslus. Nesakau kad ji lengva, tačiau žingsniai yra aiškūs ir suprantami.

1. NUSPRĘSKITE, ko norite. Stebėdamas žmones supratau, kad daugelis niekada nepriima tvirtų sprendimų. Mes norime „visko vienu metu“ ir nesutelkiame laiko, energijos bei pastangų vienoje srityje.

Suaugusiam žmogui reikia nuspręsti, kokio gyvenimo jis nori. Turite apibrėžti savo tikslus ir judėti jų link.

Per daug žmonių norį įgyti turtus, tačiau jie taip pat nori atostogų, naujų „žaislų“, naujų namų. Sunku eiti dviem kryptimis vienu metu! Nuspręskite, ko norite! Pasirinkite keletą išmatuojamų tikslų, užrašykite juos, ir pripažinkite, kad nusprendėte NESIEKTI didžiulio kiekio kitų „šaunių“ dalykų. Sakykite tiesą. Nuspręskite.

2. SUKURKITE sistemą, kuri veda tikslų link. Bet kuris dėmesio vertas tikslas reikalauja plano, strategijos, svarbiausių žingsnių išdėstymo. Tai gali būti šeimos biudžetas. Tai gali būti labiau sudėtingas „verslo planas“ ar investicijų seka, kuri turi išauginti Jūsų turtą. Daugeliui plane prireiks pagalbininkų ar patarėjų. Blaškytis be plano vargu ar yra geras būdas pasiekti tikslą.

3. Sustiprinkite savo TROŠKIMĄ. Jei yra noras, yra ir galimybė. Tai, ko Jūs trokštate labiausiai, visada yra įmanoma. Prie sienos priklijuokite iškarpas to, ko tikitės, tai padės Jums judėti pirmyn. Kas naktį prieš miegą patikinkite save, kad savo tikslus pasieksite. Įžiebkite savo širdyje ugnį, kurios negalėtų užgesinti joks netikėtas likimo vingis.

4. DISCIPLINUOTI kasdieniai veiksmai. „Tūkstančio žingsnių kelias prasideda nuo vieno žingsnio“, tačiau jam reikia ir tūkstančių kitų žingsnių, kad privestų ten, kur norite nukeliauti. Ko jūs stipriai betrokštumėte, galite gauti, bet greičiausiai tam prireiks daug darbo (daug daugiau nei tikėjotės) ir gali užtrukti ilgiau, kainuoti daugiau, pakeliui būti neplanuotų kliūčių. Toks jau gyvenimas. Nenustebkite ir niekada, niekada nepasiduokite!

Jei priėmėte tvirtą sprendimą dėl to, ko norite (o ne šiaip svajojate) ir susikūrėte efektyvią sistemą kaip prie to prieiti, troškimas ir disciplina Jums padės to pasiekti. Tikėkite. Dirbkite pagal planą.

Didžiulis kiekis kasdienių pastangų, paremtas troškimu ir tikėjimu Jus prives prie tikslo.