Kas veikia, o kas ne siekiant REZULTATŲ

Šią savaitę su klientu turėjau ypatingai svarbų pokalbį. Jis sukūrė nuostabų verslą, kurio apyvarta virš 2 Mln. Lt ir dabar jis suvokė, kad nors sunkiai dirba kiekvieną dieną, nėra tikras, kokie turėtų būti jo SVARBIAUSI TIKSLAI ar REZULTATAI.

Ar jam susitelkti į pardavimus ar lyderystę? Ar jam reikia rūpintis vizija ar prižiūrėti personalą?

Kiekvienas darbas turi vieną ar du RAKTINIUS rezultatus ir gyvybiškai svarbu, kad Jūs žinotumėte, kokie jie.

Pardavimuose svarbiausia, kiek parduodate litais per periodą. Tačiau, kad tą skaičių pasiektumėte, turite žinoti, kokie svarbiausi dalykai tam daro įtaką!

Laukui bėgant, ar gaunate daugiau ir geresnių rezultatų vaikydamiesi naujus klientus bei darydami šaltus skambučius ar aptarnaudami senus klientus? Ar daugiau rezultato duoda lankymasis renginiuose su tikslu susipažinti ar pietūs su geriausiu klientu? Ar reklama veikia, ar vis tik pardavimui priklauso nuo ilgalaikių santykių su klientais?

Atsakymas skiriasi priklausomai nuo rinkos, firmos ir asmens, kuris tą funkciją atlieka. Tačiau būtina žinoti, kokie yra svarbiausi rezultatai ir kaip GERIAUSIAI juos pasiekti.

Užsirašinėkite, kalbėkitės su kolegomis, skaitykite, klausykitės audio knygų ir eikite į seminarus, bet svarbiausia – skirkite laiko išanalizuoti tam, kas jums veikia, o kas ne.