Romualdas Mačiulis

Untitled1Aš – Romualdas Mačiulis. Gimiau 1983 m. spalio 1 d. Šiauliuose. Esu verslo konsultantas, autorius ir pranešėjas. Mano pagrindinis pašaukimas yra mokyti kitus kurti ir vystyti verslą Lietuvoje.

Esu vedęs Alesia. Auginu du vaikus. Nepaisant savo intensyvaus ir dinamiško gyvenimo ritmo, dievinu žaisti šachmatais ir skaityti.

Nuo 10-ies metų tapau apsėstas kompiuterių, savo karjerą pradėjau dar besimokydamas mokykloje. Po to persikėliau į Vilnių, kur darbą tęsiau nedidelėje IT firmoje, kurią iškart nupirko didžiausia IT kompanija – čia ir pamačiau IT srities verslo pusę.

Tarptautinę patirtį sukaupiau verslą vystydamas Airijoje, Anglijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Katare. Norėjau, kad vaikai kalbėtų lietuviškai ir geidžiau nuveikti kažką gero savo šalies labui, taigi 2013 m. grįžau į Vilnių. Su norvegais verslo partneriais įkūriau investicinę įmonę „63 Group“ ir toliau jai vadovauju. Grupės fokusas – informacinės technologijos, finansai ir nekilnojamasis turtas. Esu dažnas seminarų ir universitetų pranešėjas.

Šiuo metu intensyviai konsultuoju verslininkus rinkodaros, finansų, viešųjų ryšių, pardavimų srityse. Vedu seminarą „Prasiveržimas“, skirtą įmonių darbuotojams ir vadovams.