Jūsų Asmeninė Pasiekimų Sistema

Suvokiame tai ar ne – mes visi turim asmeninę sistemą, kuria remdamiesi pasiekiame tai, ko norime.

Kai norėjote išmokti važiuoti dviračiu, susituokti, pradėti verslą, pradėti taupyti arba pasiekti bet kurį kitą dėmesio vertą tikslą, Jūs greičiausiai laikėtės „savo“ individualaus veiksmų plano, nes „taip paprastai darote“. Kai kurie iš mūsų prisijungia prie grupės, kiti ieško patarėjo (pavyzdžiui, dėdės) arba vis sukame galvą, kol randame sprendimą.

Kokia bebūtų Jūsų sistema, paklauskite savęs – ar ji JUMS veikia?

Per daug žmonių turi sistemas, kurios neveikia arba dar blogiau, kurios veikia blogai. Jos neefektyvios ir nepatikimos. Jos veda mus prie akligatvių ir nusivylimo. Daug pasiekiantys žmonės turi sistemas, kurios yra efektyvios, patikimos ir padeda jiems pasiekti tikslus GREITAI!

Asmeniškai jau 10 metų gilinuosi į šitą klausimą ir nors atsakymai į jį daug sudėtingesni nei galime apžvelgti šitame trumpame įraše, manau, kad yra keturi esminiai dedamieji, kurie turėtų būtų kiekvienoje Asmeninėje Pasiekimų Sistemoje™. Kurdami savo sistemą turėkite omenyje šiuos punktus:

1. Pažinkite save. Prieš 3000 metų Sokratas pastebėjo, kad mes nelabai gerai pažįstame save. Turime tik paviršutiniškas žinias apie savo stiprybes, talentus, norus ir silpnąsias vietas. Kartais mes klystame vertindami savo gebėjimus ir apribojimus.

Kartais neišnaudojame gamtos duotų talentų, nes paprasčiausiai jų savyje neatpažįstame. Dar dažniau mes sunkiai judame į priekį ignoruodami savo silpnąsias vietas. Sėkmingi žmonės žino, kas jie tokie. Jie „tiria save“! Jie žino savo stiprybes ir jomis naudojasi kad susikurti gyvenimą pilną didžių pasiekimų.

2. Pažinkite aplink supantį pasaulį. Per daug iš mūsų esame panašūs į Don Kichotą, „kovojantį su vėjo malūnais“. Mes galime bandyti parduoti prekes ar paslaugas kurių niekam nereikia. Arba bandome už kažką prašyti kainos kurią pasaulis vertiną mažiau nei „turėtų būti“. Mokytojai greičiausiai šitai turėtų žinoti labai gerai, nes vaikų mokymas – vienas svarbiausių dalykų. Tačiau kiek mes mokame mokytojams? Daugeliu atveju, deja, ne daug.

Kai kurie iš mūsų bando mesti svorį šeimose ar ratuose, kuriuose vertinami padažai, picos ir šokoladas. Taip sunkiai gaunasi! Kai kurie iš mūsų bando taupyti pinigus ateičiai pasaulyje, kuriame esame skatinami leisti, leisti, leisti. Vėl gi – nelabai kas iš to išeina. Turite pažinti pasaulį ir Jus supančias sistemas.

3. Turėkite žemėlapį. Kad atsidurtumėte iš ten, kur esate į ten, kur norite būti, Jums BŪTINAI reikės įrankių, įgūdžių ir strategijų. Jums reikia patikimo žemėlapio, kad persikeltumėte iš taško A į tašką B.

Pasaulio sėkmingiausiems žmonėms „žemėlapis“ reiškia efektyvų planą arba strategiją. Svarbiausias žodis čia – „efektyvus“. Nugalėtojai mokosi iš kitų žmonių, jie perka, kopijuoja arba mokosi technikų. Jie samdo patarėjus. Jie žino, kad beveik bet koks iššūkis gali būti įveiktas su reikiamais įrankiais. Ir jie žino, kad paprasčiausios užsispyrusios pastangos, vedančios ne tuo keliu, nieko gero neduos. Gaukite ir naudokite gerą „žemėlapį“!

4. Svarbiausia, nugalėtojai sunkiai dirba. Deja, be šito apsieiti negalima. Sėkmingų žmonių biografijos visada pažymį jų nesustabdomą energiją! Jie jausmingi, kūrybiški, ambicingi žmonės, kurie anksti keliasi ir sunkiai dirba visą dieną. Darykite ką nors ką dievinate ir darykite DAUG!

Kad pasiektumėte išskirtinę sėkmę, Jūsų Asmeninė Pasiekimų Sistema™ turi jums padėti suprasti save ir pasaulį, kuris Jus supa. Mėgstu frazę „realybė niekada nemeluoja“. Daug pasiekiantys žmonės mato tikras galimybes, priima ir ištveria realius sunkumus, ir efektyviai (beisaugiai) juda savo tikslų link.