Jums reikalinga komanda

Versle tikrai neverta viską bandyti padaryti pačiam.

 

Per daug verslo žmonių jaučiasi vieniši. Kai kuriuose versluose tas pats žmogus yra ir savininkas, ir direktorius, ir personalas, ir valytojas, ir apskaitininkas. Tai labai liūdna ir neefektyvu. Dirbti iš namų arba 1 žmogaus biure gali būti ne tik kad neefektyvu, bet dar ir sukelti depresiją.

 

Net kai dirbame su kitais žmonėmis, per dažnai ateina jausmas lyg esame vieni, ypač jei esame vadovaujančiose pareigose.

 

Vienas geriausių resursų, kuriais gali naudotis bet kuris verslininkas, yra bendraminčių komanda, kuriais galima pasitikėti ir kurie gali patarti. Turint komandą žmonių, kurie su Jumis bus atviri ir supras Jūsų iššūkius ir dalinsis savo patirtimi Jums suteiks didžiulį pranašumą!

 

Jei neturite neoficialios „direktorių tarybos“, susikurkite! Gal skamba kaip sunkus uždavinys, tačiau kai darome viską patys – niekas nesigauna gerai. Suburkite komandą. Sutelkite patarėjus, kuriais pasitikite, žmones, kurie supranta ir žino Jūsų situaciją, žmones, kurie su Jums nekonkuruos ir „nežais žaidimų“. Susitikite su jais dažnai ir palaikykite vieni kitus tiek, kiek galite.