Didelių tikslų magija

Žmonės nuo senų senovės mėgo žiūrėti į dangų. Prieš amžių amžius žmonės žiūrėjo į kalnus, į tolį. Visi žinome tą jausmą kai žiūrime tolyn į horizontą.

Visą laiką žmonėms buvo įdomu, kas slypi už to horizonto, už kalno, už posūkio. Mes taip norime pažiūrėti toliau, sužinoti daugiau ir daugiau padaryti. Noras turėti dideles svajones yra mūsų žmogiškumo dalis.

Tačiau labai dažnai mus užgriūna kasdieniai rūpesčiai. Aišku, privalome daryti tuos kasdienius darbus. Rūpintis namais, važinėti į parduotuvę, mokėti už komunalinius – to išvengti negalime. Tai dalykai, be kurių gyvenimas tapo neįmanomu. Mes priklausome vieni nuo kitų ir kiekvienas privalome padaryti savo kasdienius darbus.

Tačiau kyla klausimas, „ar tai ir viskas?“. Žinome atsakymą ir mus tai neramina.

Kartais turime žengti žingsnį atgal, pakelti akis į kalnus ir pažvelgti tolyn į horizontą. Kartais turime užduoti svarbiausius klausimus ir apmąstyti atsakymus.

1959 metais, David Schwartz parašė knygą pavadinimu „DIDELIO mąstymo magija“ (The Magic of Thinking BIG), kuri pakeitė tūkstančių žmonių gyvenimą visam laikui. Knyga parašyta „senoviškai“ ir svarbiausia tiesa joje ta, kad mums reikia mąstyti apie DIDELIUS tikslus. Kažkas tokio yra kiekviename žmoguje, jam reikia eiti link kažko DAUGIAU.

Manau, kad tikrieji gyvenimo didvyriai visada buvo žmonės, kurie sugebėjo subalansuoti tris labai sunkius ir visai nepanašius dalykus:

1. Didvyriai visada padaro savo darbą ir neapleidžia kasdienių įsipareigojimų. Jie pasirodo kasdien. Jie laikosi pažadų. Jie padaro savo darbą. Jie patikimi žmonės.

2. Didvyriai turi gebėjimą be kasdienių rūpesčių nepaleisti iš akių didelio tikslo. To, kurio jie siekia kartais visą gyvenimą.

3. Didvyriai imasi konkrečių, efektyvių veiksmų kurie juos veda jų didelio tikslo link. Jie nespokso į horizontą, jie atsikelia ir eina. Taip, jie tikriausiai stengiasi šiek tiek daugiau nei vidutinis žmogus. Tikriausiai anksčiau keliasi, vėliau gulasi, gal dirba daugiau savaitgalių. Jie randa būdų kaip siekti savo DIDELĖS idėjos.

Yra tam tikra magija siekti DIDŽIULIŲ tikslų! Didžiuliai tikslai mus užveda. Mes norime tapti dalimi kažko didžiulio, žiūrime už horizonto ribų ir norime kažkokios prasmės.

Kokia Jūsų DIDELĖ idėja? Kas jus jaudina? Kas priverčia jūsų širdį greičiau plakti, kas neleidžia užmigti naktimis? Raskite tai ir to siekite. Kiti prie jūsų prisijungs pakeliui.

Pakelkite akis, svajokite, imkitės veiksmų! Nuo to gyvenimas tampa vertas gyventi!