Didžiulių pasiekimų paslaptis

Kiekvienas iš mūsų turi potencialo pasiekti daug daugiau nei galime įsivaizduoti. Mes išnaudojame nedidelį procentą savo proto galimybių. Švaistome laiką, išsiblaškome ir tampame irzliais. Taip, mes padarome šį bei tą, bet tai tik maža dalis to, ką gebame iš tiesų.

Kaip atsitinka, kad tuo pačiu metu kiti žmonės pasiekia didžiulius tikslus ir nuveikia „n kartų“ daugiau nei mes?

Kokia gi didžiulių pasiekimų priežastis?

Išstudijavęs tūkstančius labai efektyvių žmonių per paskutinius 15 metų priėjau nuomonės, kad tėra keturi kertiniai dalykai, vedantys prie didžiulių pasiekimų:

  1. Disciplina. Daug kas net nenori girdėti žodžio „disciplina“, nes tai jiems asocijuojasi su „kančia“, savęs varžymu ir t. t., tačiau yra visiškai priešingai! Savęs disciplina yra raktas į didžiausią laisvę! Tai gyvenimo paėmimas į savo rankas, nusprendžiant, kaip norite jį gyventi. Tai reiškia, kad nesate priklausomi nuo aplinkybių ar patogumo, kitų žmonių nuomonės. Tai reiškia išsirinkti savo kelią, prisiimti atsakomybę ir judėti SAVO tikslo link. Tai reiškia daryti tai, kas Jums patiems svarbu ilgainiui, o ne tai kas šiuo metu populiaru ar paprasta. Savęs disciplina yra kertinis akmuo pakeliui į didžiulius pasiekimus.
  2. Efektyvus išteklių paskirstymas. Daug pasiekiantys žmonės nešvaisto savo laiko. Jie protingai naudoja savo talentus ir gebėjimus. Jie telkia visas jėgas į svarbiausius sekančius žingsnius. Mūsų išteklia riboti. Paroje tėra 24 valandos ir mes turime ribotą kiekį atsparumo bei jėgų. Daug pasiekiantys žmonės koncentruoja savo jėgas į svarbiausius projektus. Jie labai atidžiai seka savo laiko panaudojimą, nes žino – kai diena pasibaigia, ji pasibaigia visam. Jie atsargiai leidžia pinigus, žinodami, jog tai, kas išleista – išleista visam, o tai, kas protingai investuota, gali uždirbti milijonus. Daug pasiekiantys žmonės išnaudoja savo išteklius protingai.
  3. Tinkamos aplinkos susikūrimas. Aplinka mus veikia ir daug pasiekiantys žmonės, puikiai tą suprasdami, kuria sau aplinką, kuri juos kasdien palaiko. Jie rūpinasi savo biuru, darbo vieta ir rūpinasi savo kūnu. Jie gerai rengiasi, o jų naudojami darbo įrankiai visada nepriekaištingi.
    Daug pasiekiantys žmonės turi elegantiškus biurus ne šiaip sau. Ne šiaip sau jų gyvenimas turi struktūrą. Būtent šie įpročiai juos PADARĖ SĖKMINGAIS!
  4. Sunkus darbas. Sėkmingiausi žmonės dirba daugiau nei kiti. Taip, jie tiesiog dirba daugiau valandų ir išlieka labiau susitelkę, tačiau svarbu ir tai, kaip jie dirba. Jie iš tiesų klausosi žmonių, su kuriais kalba. Jie tikslingai kuria pažintis. Jie skaito ir vėliau naudoja žinias geresnių rezultatų pasiekimui. Jie tiesiog kasdien nuveikia daugiau!
    Patys uždirbę turtą milijonieriai dažnai dirba po 50, 60 ar daugiau valandų per savaitę. Dažnai jie mėgsta, ką daro, todėl to net nelaiko „darbu“. Bet jie vis tiek keliasi anksti, sėdi iki vėlumos ir visą dieną iš tiesų dirba. Jie pasirūpina smulkmenomis ir tai matosi jų darbo rezultatuose bei banko sąskaitų balansuose.

Susikurkite sau tinkamą kelią į ateitį

Nuspręskite, kokio gyvenimo norite ir sutelkite laiką, energiją bei pastangas į tai. Susikurkite aplinką, kuri jus ves į priekį, tokią, kuri padės būti pranašesniais už kitus. Alternatyvų nėra. Didžiulių pasiekimų „paslaptis“ yra šie keturi paprasti dalykai.