Darbai kalba garsiau nei žodžiai arba 3 populiarūs įrankiai, padedantys nesiimti veiksmų!

Per dažnai kalbame apie tai, ką žadame daryti „kada nors“, kai iš tiesų darome labai mažai, kad pasiektume savo svajones. Mes kalbame, svajojame, užsibrėžiame tikslus ir planuojame. Darome biudžetą ir įsivaizduojame. Darome viską, išskyrus konkrečius veiksmus tikslų link.

Darome viską, išskyrus konkrečius veiksmus tikslų link.

Visi žinome, kad tik veiksmai gali kažką pakeisti. Viena mano mėgstamiausių frazių yra „Niekas nepasikeičia kol kas nors nepasikeičia“. Visada prisimenu, kad net mažas žingsnis teisinga kryptimi gali duoti daug rezultatų! Ir visada prisimenu, kad tik veiksmai padės realizuotis mūsų norams.

Esame palaiminti – gyvename amžiuje, kai galime turėti ar daryti beveik viską, ko širdis geidžia. Galite studijuoti teisę, mediciną – taip, pirmyn! Galite susikrauti turtus, įsteigti nepelno organizaciją, keliauti aplink pasaulį, auginti vaikus, iškelti kandidatūrą rinkimuose, išleisti knygą, pradėti verslą ar išvažiuoti gyventi į kaimą. Jei galite tai įsivaizduoti – galite tai pasiekti.

Viena bėda – reikia kažko imtis. Savaime nieko nebus.

Žinau bent tris populiarius įrankius, kurie leidžia nesiimt veiksmų. Tai geri įrankiai, tačiau naudojami jie ne pagal paskirtį, kad liktume savo komforto zonose, nieko nekeistume ir galvotume „velnias, kodėl mano svajonės nesipildo?“

Pirma – mes užsibrėžiame per daug tikslų. Aš didelis tikslų šalininkas ir apie tai daug rašau. Naudoju tikslus tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle, taip pat skatinu savo klientus tą daryti – taip, kad teisingai mane supraskite.

Problema tame, kad dažnai mes tik keliamės tikslus, bet nesiimame konkrečių veiksmų. Planuojame, kalbame, analizuojame, kai iš tiesų tiesiog reiktų pradėti dirbti ir viskas. Mesti svorį nėra tikslas! Tai net ne ilgalaikis projektas, tiesiog reikia daugiau vaikščioti, atsisakyti deserto ir visą tai daryti ŠIANDIEN.

Niekada nesikelkite tikslų, kai daug paprasčiau yra tiesiog imtis veiksmų!

Antra – laukiame „tinkamo momento“. Taip, kai kuriems dalykams „ateina lakas“ ir kartais teisingai pasirinktas laikas svarbu. Tačiau mes šią tiesą naudojam ne pagal paskirtį ir atidedam veiksmus prisidengdami „geresnių laikų“ laukimu, arba, kitaip sakant, laukiame, kol visos planetos susirikiuos į vieną kartą per tūkstantmetį būnančią poziciją. Niekada neateis tinkamas laikas pradėti verslą, šeimą ar pradėti taupyti. Tas laikas yra DABAR! Imkitės veiksmų, darykite ką galite, judėkite ta linkme, kur Jums reikia. Liaukite atidėlioti ir judėkite!

Trečia – ieškome „svertų“ kurie leistų padaryti didžiulį progresą. Aišku, dideli žingsniai į priekį – puiku! Tai uždega ir tokie svertai visą kitą daro lengvesniu. Niekas nesiginčija. Tačiau tai ne priežastis nedaryti visko ką galite šiandien, ten, kur esate, su tuo ką, turite.

Tiesą pasakius, per dažnai „dideli žingsniai“ yra bauginantys ir tada mes randame dar daugiau priežasčių jų atsisakyti.

Daugelyje dalykų esu „mažų žingsnelių“ šalininkas ir jau ne kartą rašiau apie mažų, saugių, paprastų žingsnių svarbą juos darant iš karto. Ženkite mažus žingsnius, tačiau darykite tai šiandien!

Raskite sau tinkamą tikslų išsikėlimo metodiką. Tikslai yra gyvybiškai svarbūs ilgalaikei sėkmei! Tik nepasimeskite procese, nepamirškite IMTIS VEIKSMŲ.

Darbai kalba daugiau nei žodžiai, planai ar tikslai. Tik veiksmais galime kažką nuveikti! Imkitės mažų žingsnių, bet darykite tai šiandien. Paskambinkite kam reikia. Perskaitykite ką planavote. Atsidarykite taupomąją sąskaitą. Investuokite vieną eurą, pasivaikščiokite, pakalbėkite su vaikais. Kas tai bebūtų, padarykite tai šiandien. Prieš eidami miegoti padarykite žingsnį savo tikslų link, koks mažas jis bebūtų. O rytoj – padarykite dar vieną.