Būtinybė rinktis

Šiandien norėčiau priminti, kad vienas didžiausių gyvenimo klausimų yra PASIRINKIMAS ką daryti ar ką patirti.

Per dažnai mes tampame tokie užsiėmę, kad pamirštame mėgautis savo gyvenimu. Gyvenimas gali būti nuolatiniu meilės ir nuostabos šaltiniu, tačiau per savo skubėjimą mes užmirštame tai pastebėti. Mes taip stipriai norime „sėkmės“, kad pamirštame gražiai gyventi ir tiesiog mėgautis gyvenimu.

Gyvename nykų gyvenimą ne dėl to, kad esame vargšai, bet dėl savo noro turėti, daryti, tapti, kažkuo kitu. Mes vis neramūs, nes nesugebame įvertinti to, kad tai – ką jau turime – yra pakankama.

Geros naujienos tos, kad mes jau esame turtingi! Daugelis iš mūsų turi prieigą prie daugiau knygų ir informacijos šaltinių, pramogų, kelionių ir verslo galimybių, nei galėtume suspėti pasinaudoti per visą likusį gyvenimą. Visi mes dalyvaujame šitoje kylančioje patirčių bangoje.

Tikroji sėkmė yra gyventi savo gyvenimą taip, kaip nori pats.

Man atrodo, kad sėkmė yra gyvenimo būdo, kurio norime pasirinkimas ir su tuo susijusios atsakomybės prisiėmimas. Dauguma žmonių renkasi dirbti 40 valandų per savaitę, uždirbant tai ką vadiname „vidutinio lygio“ uždarbiu. To užtenka maistui, rūbams ir pastogei, taip pat mašinai, kažkiek kelionėms, be to lieka laiko televizijai, draugams ir atsipalaidavimui.

Yra (mažiau) žmonių, kurie renkasi kitką. Kai kurie renkasi daugiu dirbti, daugiau linksmintis, daugiau keliauti ar daro kitus sprendimus kurie skiriasi nuo vidutinių. Aišku, joks pavyzdys netiks visiems, bet dažniausiai tie, kas pasirenka turėti daugiau vaikų, turi mažiau laisvo laiko ir dažniausiai mažiau nepaskirstytų pajamų. Tie, kurie daugiau laiko skiria poilsiui, yra lėčiau paaukštinami, o tie, kurie eina verslo keliu, turi kažko mažiau kitose srityse.

Svarbiausia suprasti, kad nėra TEISINGO pasirinkimo. Yra tik būtinybė, kad darydami sprendimus prisiimtume ir atsakomybę už rezultatus. Galite gyventi gyvenimą, kurio trokštate, tačiau negali išvengti būtinybės rinktis.

Viena didžiausių tragedijų yra ta, kad darome sprendimus nesąmoningai, be reikiamo apgalvojimo ir tam reikalingo laiko. Kažkas pasiūlo mums darbą ir mes juo griebiamės. Perkame namą, įsikuriame, susirandame draugų ir tikime, kad tai apibrėžia mūsų gyvenimą ir tai „kaip viskas yra“. Netiesa!

Realybė ta, kad visi turime galimybę rinktis gyvenimą, kurio norime. Bet kuriuo metu galime rinktis keistis. Visi pažįstame žmones, kurie pakeitė savo gyvenimą priimdami sprendimus keistis ir tą galite padaryti ir Jūs! Nėra lengva, tačiau įmanoma. Visi pažįstame žmonių, kurie vėl grįžo į mokslus, pradėjo verslą, priėmė sprendimą gyventi tokį gyvenimą, kurio trokšta. Potencialas yra kiekviename iš mūsų.

Skirkite laiko pasvajoti. Sukonkretinkite, kokio gyvenimo iš tikrųjų norite, pasižymėkite užrašuose, sukurkite keletą planų ir imkitės veiksmų. Nuo šios dienos judėkite ta kryptimi, kuria norite!